Sihirli Elma

Sihirli Elma, tüm Apple ürünleriyle ilgili olarak Türkiye’de son kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlamayan bir blog’durSürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu sadık ve değerli okuyucu kitlesi ile hızla büyüyen Sihirli Elma, Türkiye’deki Mac kullanıcılarının ve Mac almayı düşünen önemli bir kitlenin yakın takibindedir.

Sihirli Elma, hem uzman hem de acemi Apple kullanıcılarına hitap ederek, Türkiye’deki bilinçli Apple kullanıcı kitlesini arttırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple Sihirli Elma okuyucuları tek tip bir kullanıcı kitlesi yerine farklı demografik özelliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Sadece Apple kullanıcılarının değil, aynı zamanda çeşitli Apple ürünlerini ve aksesuarlarını almayı düşünenlerin ve karar verme aşamasındakilerin de takip ettiği Sihirli Elma, sürekli güncel olan içeriği ile okuyucularını en doğru şekilde bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi hedefler.

2017 yılı itibariyle yeniden yapılandırılmak amacıyla Mercek Tech tarafından devralınan Sihirli Elma, gerçekleştirilen temel çalışmalar sonrasında, 2018 yılında Türkiye’nin en büyük teknoloji yayın platformlarından birisi olan ShiftDelete.Net‘e devredilmiştir.

Kuruluş Yılı: 2009
Web Sites: sihirlielma.com