Startup Dostu

Günümüzde Startup’lar, sadece yatırımcılardan gelen fonlara değil, aynı zamanda kalıcı işbirliklerine ve müşteriye de ihtiyaç duyuyor.

Balık tutmayı öğrenmek, onların gelecekte büyüme yolunda atacakları adımlar için kritik önem taşıyor…

Bu çerçevede yolan çıkan StartupDostu, 2017 yılında Startup Dostu Şirketler Ödül programı ile birlikte hayata geçirilen ve şirketler ile girişimleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir platformdur.

Kuruluş Yılı: 2017
Web Sitesi: startupdostu.com

SosyalUp

SosyalUp Türkiye’deki Sosyal Girişim ekosistemine yönelik haber ve nitelikli içerik ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Sosyal Girişimcilik geleneksel girişimcilikten ayrılan çizgisi ile insanlığın sosyal problemlerini çözmeye odaklanan, toplumların bir arada yaşama ve dayanışma kültürünü geliştirmeye yönelik faaliyetler gösteren bir yapıya sahiptir.

Sosyal Girişimciliğin önemli görevini ve vizyonunu topluma daha iyi anlatabilmek ve gerek bireyleri gerekse kurumları bu alanda daha aktif olmaya yönelik cesaretlendirmek üzere bir vizyon ile kurulan SosyalUp, kâr amacı gütmeyen ticari yapısı ile sosyal girişimcilik ekosistemindeki tüm haberleri ve gelişmeleri okuyucularına internet üzerinden ulaştırmayı kendine görev edinmiştir.

Kuruluş Yılı: 2017
Web Sitesi: sosyalup.net

Son yorumlar
    Arşivler
    Kategoriler
    • Kategori yok